AP stavby s.r.o.

Katalog rodinných domů

Všechny námi nabízené domy jsou zděné. Svým provedením i vybavením jsou připravené k nastěhování. Firma navíc garantuje pro své klienty vždy pevné a konečné ceny.

  • ceny již od 1 398 000,- Kč bez DPH
  • rodinné domky o velikosti 2+1 (81-83 m2) až 5+1 (120-170 m2)
  • určené pro malometrážní pozemky od 400m2
  • variabilně proměnné dispozice vzhledem k velikosti půdorysné plochy
  • střecha sedlová, sedlová do "T" nebo sedlová s polovalbami.

Typové rodinné domy - BUNGALOVY

Typové rodinné domy - PATROVÉ

Doplňkové stavby - GARÁŽE a KRYTÁ STÁNÍ

Dle platné legislativy je nutné u každého rodinného domu sloužícímu k trvalému bydlení zřídit jedno parkovací stání pro osobní vozidlo.

Je několik možností:

  • zpevněná plocha
  • kryté stání
  • samostatná garáž
  • přistavěná garáž

Pro každou ze zmíněných možností je možné řešení různými způsoby tak, aby s rodinným domem tvořila ucelený architektonický a funkční celek. Při řešení parkovacího stání (garáže) je důležitým kritériem orientace a velikost pozemku a umístění vjezdu na pozemek. Někteří investoři chtějí garáž pouze pro jedno vozidlo, jiní pro dvě, motocykl, kolo, nářadí na zahradu či umístění hobby dílny. Pokud si zvolíte některý rodinný dům, rádi vám ke kterémukoliv vyprojektujeme a doceníme i garáž dle vašich požadavků.

Ceník rodinných domů »

Řešíte problém s financováním vlastního bydlení? Víme, jak vám pomoci. Zajistíme pro vás komplexní službu při řešení otázky bydlení.

Tištěný katalog rodinných domů »

Nabízíme Vám možnost objednat si od nás tištěnou verzi katalogu. Stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář.

Nízkoenergetické a pasivní domy »

Většina domů v katalogu je navržena tak, že při dodržení vhodných konstrukčních zásad je možné docílit standardu nízkoenergetického domu.Není jistě na škodu zmínit několik vět k tomuto tématu. Otázka udržitelné výstavby budov vede ke stále výraznějšímu snižování spotřeby energií určených pro provoz budovy.

Individuální projekty

Vlastní projekt, vytvoření v naší projekční kanceláři.

Stavební řešení nízkoenergetických domů »

 

Rodinné domy - G SERVIS

Společnost G SERVIS CZ, s.r.o., je nejvýznamějším dodavatelem typových projektů rodinných domů v České Republice. Od roku 1995 individuálním stavebníkům i stavebním společnostem vyprojektovala více než 17 000 rodinných domů různých velikostí a kategorií a vytvořila tak domov pro více než 57 000 zákazníků nejen v České republice.

Rodinné domy - POROTHERM DŮM

Záleží pouze na klientovi rozhodne-li se pro výstavbu svého rodinného domu použít individuální projekt nebo využije-li některý z nabídky typových projektů programu POROTHERM DŮM. Program POROTHERM DŮM Vám pomůže zrealizovat Vaše představy a plány jak podle individuálního projektu, tak i podle typového projektu.
Stavíme nové sídlo společnosti